Vykurovací panel ADAX NEO NP 400W

210.00

Dostupné

Napájanie: 230 V

Rozmery: 370x474x84

Hmotnosť: 3,4 kg

BielaČervenáČiernaStrieborná
Zrušiť

Vykurovací panel ADAX NEO NP 400W

Popis:

Konvektor ADAX NEO je vykurovací panel, ktorý vyhrieva miestnosti prostredníctvom elektrickej energie. Elektrický konvektor ADAX NEO je dielom nórskych návrhárov a v roku 2008 si vďaka svojmu výkonu a vízoru odniesol výhru v súťaži nórskych dizajnérov. Zlučuje v sebe estetickosť a ekonomickú funkčnosť (aj napriek využívaniu elektrickej energie). Je moderný, elegantný, tenký ohrievač a svojim jednoduchým vzhľadom sa hodí do obytných alebo kancelárskych priestorov. Vhodný je taktiež pre vykurovanie objektov s nízkoenergetickým štandardom.

Zlučuje v sebe jednoduchý dizajn, výkonnosť a úspornosť. Jednoduchým dizajnom sa hodí do každej miestnosti v byte, dome, kanceláriách alebo na chate. K dispozícii potrebujete mať jedine elektrické napätie. Jednoduchá inštalácia – konvektor sa iba priskrutkuje na stenu a zapojí sa do elektrickej zásuvky, prípadne môže byť inštalovaný ako samostatne stojaci na podlahu pomocou podlahových nožičiek

Špecifikácie

Vykurovací panel ADAX teplo vyrába pomocou špeciálnej kovovej vykurovacej vložky, ktorá na rozdiel od bežných špirál nežeraví pri vysokých teplotách. Funguje pri nižších teplotách a spotrebuje tak omnoho menej elektrickej energie. Pri správnom nastavení vie ušetriť až 15 – 20 % spotreby energie.

Vďaka presnému zabudovanému termostatu nepresiahne vykurovací panel požadovanú teplotu, a vypne sa po dosiahnutí požadovanej teploty. Vykurovací panel sa montuje na stenu alebo môže po montáži stáť na podlahe po zakúpení samostatného príslušenstva (podlahových nožičiek). Panel vykuruje do maximálnej tepoloty 28 °C a maximálna povrchová teplota vykurovacieho panelu je 60 °C. Nastavenie a ovládanie tohoto vykurovacieho panelu a jeho variácií je jednoduché vďaka ovládacieho LCD displeju na boku panelu. Na tomto displeji nájdete aj indikáciu kúrenia LED diódou.

Vlastnosti:

  • Zabudovaný termostat na kontrolu teploty, keď dosiahne požadovanú teplotu, vypne sa.
  • Nastaviteľná teplota – komfortná a úsporná, čas a dátum.
  • Montáž na zvislú stenu nie na strop, po zakúpení samostatného príslušenstva – podlahových nožičiek možná montáž aj na podlahu)
  • Vykurovacia teplota do 28 °C.
  • Povrchová teplota panelov je max. 60 °C.
  • Ovládacie panely na boku panelu – LCD displej, indikácia kúrenia LED diódou.
  • Súčasťou dodávky je prívodný kábel s dĺžkou 1,0 m.
  • Časovač: áno

Na stiahnutie:

Návod na použitie vykurovanieho panelu ADAX NEO

Ďalšie informácie

Farba

Biela, Červená, Čierna, Modrá, Ružová, Strieborná

Menu